Nasza LICENCJA EKSKLUZYWNA jest idealna, jeśli chcesz być pewny, że zakupiony wzór nie zostanie użyty przez nikogo innego. Otrzymujesz wyłączne prawa do projektu bez ograniczeń czasowych i ilościowych. Wykupując ten rodzaj licencji, możesz modyfikować wzór, bez konieczności konsultacji zmian z autorem (ToMo Pattern). Nasze studio wycofuje wzór z oferty sprzedaży na stałe.

Dostarczony po zakupie wzór, będzie przesłany w pliku w wysokiej rozdzielczości, w pełni edytowalny (plik Photoshop PSD, PDF lub Vector AI) + format JPG, TIF lub PDF (przygotowane do druku).

Licencja Ekskluzywna dotyczy wyłącznie wzorów z kolekcji PREMIUM

 

 

ToMo Pattern oferuje trzy warianty licencji na użytkowanie, a także usługę projektowania na zamówienie, która jest zawsze ustalana w oparciu o wytyczne klienta i regulowana  Umową o dzieło

 

 Nasza LICENCJA NA CZAS OKREŚLONY umożliwia wykorzystanie projektu do reprodukcji cyfrowej i fizycznej.

Na okres objęty licencją posiadasz wyłączność na wzór i możesz nim dysponować na wszelkich polach eksploatacji. Modyfikacje wzoru są możliwe tylko po konsultacji i za zgodą autora i właściciela wzoru (ToMo Pattern). 

Nabywca zyskuje wyłączność na wzór przez okres 2 lat (z możliwością przedłużenia). Na cały okres objęty licencją wzór pozostaje na stronie ToMo Pattern ale bez możliwości jego zakupienia przez inny podmiot gospodarczy lub osobę fizyczną z Polski. 

Wzór dla tej formy licencji jest dostarczany w formie plików zamkniętych w wysokiej rozdzielczości:
TIF, JPG, PDF (przygotowane do druku) .

LICENCJA NA CZAS OKREŚLONY

 Nasza LICENCJA OTWARTA  umożliwia wykorzystanie projektu do reprodukcji cyfrowej i fizycznej.

Licencja otwarta nie daje wyłączności na zakupiony wzór, co oznacza, że wzór pozostaje na naszej stronie. Możesz nie być jedynym użytkownikiem danego wzoru. Jeśli wolisz licencję dającą gwarancję wyłączności, polecamy: LICENCJĘ NA CZAS OKREŚLONY lub LICENCJĘ EKSKLUZYWNĄ.

Dla LICENCJI OTWARTEJ, wzór jest dostarczany w formie plików zamkniętych w wysokiej rozdzielczości:

TIF, JPG, PDF (przygotowane do druku). Możliwość modyfikacji wzoru jedynie za zgodą autora i właściciela wzoru (ToMo Pattern).

 

LICENCJA OTWARTA

LICENCJE

LICENCJA EKSKLUZYWNA

ToMo Pattern 

STUDIO  PROJEKTOWANIA GRAFIKI  UŻYTKOWEJ